.

Listopad 2008

bitka ,,u nas"

23. listopadu 2008 v 20:48 | Eazi |  Napsala jsem
no... tak jsem tu s clankem... ale uplne jinyho charakteru nez jsem puvodne myslela...:(
vcera vecer se u nas ve meste strhlabitka... nebyla jsem u toho, tak nemuzu soudit... ale(jestli sledujete TV tak jste o tom slyseli) davali na Nove reportaz...
tady kopiruju cely clanek z tn.cz
:
pro video KLIK
Bitka na diskotéce: Seřezali Roma, pak vedoucího
Bitka se strhla po půlnoci v hotelu Bobík. Romové popíjeli v místní restauraci a s provozovateli hotelu se prý začali slovně napadat. Nadávky přerostly v divokou rvačku, při které byl vážně zraněn šestačtyřicetiletý Rom.Ten zůstal ležet ve vestibulu a ostatní Romové vyběhli ze strachu ven - prý po nich jeden z provozovatelů střílel.

Pak se ale chtěli pro zraněného vrátit, jenže objekt už byl zamčený. Rozbili dveře a dobývali se dovnitř. Jeden z Romů dokonce u vchodu rozlil benzín a chtěl hotel zapálit. Na místě muselo zasahovat asi 30 policistů a hasiči. Společně se jim pak podařilo situaci uklidnit a oba tábory rozzuřených lidí rozehnat.

Zraněni byli ještě další tři lidé, včetně provozovatele. "Muž byl převezen s těžkým zraněním hlavy do nemocnice v Prachaticích, ostatní tři mají jen lehká poranění. Případ dál vyšetřujeme, pokračují výslechy svědků," dodal Jaroslav Beran.

Všem bitkařům hrozí obvinění z trestného činu výtržnictví, ublížení na zdraví a poškozování cizí věci. Před hotelem až do odvolání hlídkuje policie.

nestiham,nestačím...

22. listopadu 2008 v 14:45 | Eazi |  Napsala jsem
... nestihnu to nesvacim...
ale ne... kdepak.☻ to si jen tak notuju podle jedny pisnicky ze Vcelích medvidku, na ktere jsem se vzdycky rada koukala kdyz jsem byla mala...:)