.

Co mě zaujalo I.

3. února 2013 v 18:00 | Eazi |  nehtíky- rady/triky
Na netu je spousta rad a triků, jak si ozdobit nehty, nad kterými bude nejedna žena pukat závistí a i muži (i když tvrdí, že si nehtů nevšímají- pokud nejsou extra ohavné) si všimnou.
Podle výzkumu a pozorování jsem došla k názoru, že muži mají rádi jednoduché, přirozené, upravené nehty. Ale i mezi nimi se najdou vyjímky, které vzrušují dlouhé, špíčaté nebo krvavě rudé nehty. Každopádně se všichni shodnou na tom, že musí být upravené. Okousané nehty jsou prostě OUT a antisexy.
Sdílím pár videí i s návodem jak na ně:

1. se vzorem novinového papíru. Ač se zdají být velice složité, opak je pravdou. Potřebujeme: Podkladový lak (nejlépe světlý, na kterém vynikne černé, novinové písmo), alkohol- např Isopropyl, ale stačí i strýčkova moravská slivovice, svrchní průhledný lak na zafixování a kus novin s drobným písmem.

2. námořnické nehty (tady už je třeba trpělivost a šikovnost v obou rukách nebo šikovná kamarádka. Nezdá se to, ale vykreslování detailů a rovné proužky dají celkem zabrat a je třeba cvik)

3. Barevné (něco z těžšího kalibru. Složité a časově náročné čarování. Avšak vypadá to pěkně. Sama jsem nezkoušela, ale třeba se k tomu jednou odhodlám. )

4. tónované nehty- houbičková metoda (opět to vypadá na pěknou piplačku a spoustu času beroucí techniku, ale opak je pravdou)

5. tečky vládnou světu ( krásné, veselé nehtíky, celkem lehké. Místo akrylových barev, které byly použity ve videu používám barevné laky. Nestane se vám, že se rozmažou po přetření průhledným lakem.)

A jestli někomu předešlá videa připadají nic moc a troufá si na větší čarování, tak doporučuju tyto videa:
http://www.youtube.com/watch?v=4yYC5KQjgKE
http://www.youtube.com/watch?v=mS3UVxNOn24
http://www.youtube.com/watch?v=EZY6bTZk2aw
nebo si rovnou prohlídněte veškerá videa LuvableNails (http://www.youtube.com/user/LuvableNails/videos)
Přeji hodně štěstí s tvořením
Vaše Eazi ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama