.

Červenec 2013

Stavím zeď!

30. července 2013 v 0:09 | Eazi |  Ostatní články :)
Čau lidi,
nějaký čas uplynul a opět se hlásím na blogu. Pár dní na brigádě mám za sebou a před sebou nějaký to volno.
V nejbližších dnech se budu jen flákat a užívat si klidu (teda aspoň v to doufám).
A hlavně budu slavit s miláčkem roční výročí našeho vztahu. Přesněji někdy na přelomu 30. a 31.7.. Je to neskutečný, ale už je to rok, co oficiálně tvoříme pár. :)
Zajdeme si na nějakou dobrou večeři, zajedeme na chatu a pár dní si tam užijeme klidu, pohody a samoty.


Toskánsko ♥

23. července 2013 v 23:59 | Eazi |  Ze života
Vážení,
co vám budu říkat. Byla jsem na dovolené. Sice na neplánované, letos jsem měla jet s miláčkem a rodičové sami, ale nakonec mě vzali s sebou. Na rodinnou dovču.
Vyjížděli jsme brzo ráno. Šla jsem spát dost pozdě (kvůli brigádě). Sotva jsem zalepila oko, už se mnou někdo lomcoval, ať vstávám. Sestra. Prý na taťkovo hlasité ,,Vstááávat!" a rozsvícení světla jsem nereagovala. No paráda. Mžourám s přivřeným okem na displej. 4:21. Fuj, mám chuť sebou zase plesknout. Ale to nesmím, všichni už jsou připravení. Dokonce i sestřička už absolvovala malovací rituál v koupelně. Kašlu na všechno, klepe se mi ruka jak starému alkoholikovi, nejspíš bych si jen vypíchla oko. A navíc proč se malovat, když stejně, jak se znám v autě zase zabořím a vzbudím se s řasenkou všude okolo, jen ne na očích. Tudíž na to kašlu, vydrhnu zuby, lehce pročísnu vlasy, nahodím na sebe připravené oblečení a už jsem připravená k odchodu. Útok na časový rekord!

Buon giorno Italy! ♥

14. července 2013 v 8:00 | Eazi |  Ze života
Ahojky,
tak jsem zpět z brigády, ještě jsem se v noci na rychlo pobalila a touto dobou (na kterou je nastaven článek) už nejspíš budu někde v půli cesty. Vyjíždíme ráno ve 4. A jedeme do Toskánska (Itálie).
Napíšu článek a pořádně zas rozjedu blog, až se vrátím.
A teď už mizím spát, mám toho plný kecky.
Dobrou,
Vaše Eazi ♥

Práce šlechtí!

11. července 2013 v 0:05 | Eazi |  Ze života
Absolutně nevím, kdo vymyslel citát, že práce šlechtí! Práce unavuje, občas i může být potěšením, ale představit si, že by šlechtila nějak neumím. A navíc šlechticů už není třeba, těch už tu bylo dost!
Balím se na brigádu a chystám se na další dny bojů. Nechce se mi, jsem z některých věcí znechucena, ale co už, jsem jen brigádník, tak si nemůžu vyskakovat a navíc v okolí moc možností přivýdělku není...
Tudíž hlásím, že tu nebudu, jedu makat a celý notebook i s netem nechávám doma.
Jdu pracovat poháněná představou, jak se pak vyvalím na pláži a na všechno se vybodnu a budu jen relaxovat. Miluju teplo a sluničko, četbu knihy, spaní na slunci,... Aaaach!
Jdu se na to vyspat,
Dobrou!
Vaše Eazi ♥

Chlapi nejsou barvoslepí, ale...

9. července 2013 v 1:52 | Eazi |  Ze života
Nedávno se mi stal pěkný trapas. To, že mám kouzelného chlapa už vím dávno. Je na mě hodný, pomáhá mi, je mi oporou a naslouchá mi. To by nebylo až tak zvláštní, to jsou klasické věci, co ženy na mužích oceňují. A samozřejmě, že i já si toho všeho velice vážím a taky se snažím, aby byl vždy můj, přecijenom takových mužských v okolí příliš neběhá.

Prázdniny začaly!

5. července 2013 v 19:03 | Eazi |  Ze života
Ahojky,
tak jako každý rok,začaly mi prázdniny a s tím spojené rituály.
První rituál: Brigáda. Proto bych se předem chtěla omluvit, za neaktivitu. Byla jsem teď pár dní v práci. Ranní vstávání v 7 a padla cca v 23:00. Klasická práce, od nevidím do nevidím, v hospodě. Tudíž jistě chápete, že jsem už nic jiného nestíhala. ;)
A druhý rituál: Knihovna. Hned jak jsem měla volno jsem se vypravila do naší malý městský knihovny se seznamem a nabrala si ,,pár" knih. Jasně, pár z nich je pro mladší čtenáře, ale to neznamená, že nestojí za přečtení. A tím jsem se taky řídila. Přidávám fotku svý kopičky, kdybyste měl třeba někdo chuť se inspirovat. ;)
A taky uvítám jakékoliv rady, nápady a recenze.
Tentokrát se nebudu moc rozepisovat a končím.
PS: Kdyby jste náhodou nemohli přečíst názvy na fotce, tak TADY je ta samá fotka ve větším.
S pozdravem,
Vaše Eazi ♥