.

Říjen 2013

Nakouknutí do ulity

30. října 2013 v 22:18 | Eazi |  Ze života
Ahojky,
jsem plachý tvor, který nerad odhaluje své soukromí, ale zároveň jsem i pro každou srandu. Tudíž, když jsem teď byla Teedou označena jako pokračovatel Dotazníku, nemohla jsem ji v tom nechat a pustila jsem se do toho.
Jelikož jsem taktéž tvor líný, nechtělo se mi psát jak to funguje a rozhodla jsem se návod zkopírovat od Teedy (snad se nebudeš zlobit)
Jak to funguje:
  • napíšete deset faktů o sobě
  • odpovíte na deset otázek, které vám bloger položil
  • vymyslíte vlastních deset otázek a s těmi…
  • vyzvete jiné oběti na blogu
Tak tedy do toho. Jaké oběti jsem se do toho rozhodla uvrtat:
Všem označeným se omlouvám. ;)

♥♥♥♥

Gel lak

27. října 2013 v 13:43 | Eazi |  nehtíky- rady/triky
Mnozí z vás už o této novince jistě slyšeli. Ona to ve skutečnosti není až taková novinka, spíš až teď se o ní začíná víc mluvit a začíná se rozšiřovat.
Jde o metodu, kdy se gel lak (což je ve skutečnosti téměř jako obyčejný lak) nanáší na přírodní nehet a pomocí UV nebo LED lampy se zatvrzuje.

Když sliby, tak pro všechny!

25. října 2013 v 13:44 | Eazi |  Napsala jsem
Pro začátek se přiznám, že se o politiku příliš nezajímám. Rozeznám pouze základní znaky levice/pravice a znám pár známých obličejů z TV a letáků. Abych se zajímala, co přesně která strana navrhuje, co podpořila, co se jí povedlo, co naopak ne a proč už bohužel naplno nevstřebávám. Před volbama si většinou přečtu pár stran v MF Dnes nebo v různých časopisech a článcích na internetu a rozhodnu se, který program je mi nejbližší a komu dám svůj hlas.
Nejvíc mě šte, jak se před volbama celý náš národ mění na národ politologů. A jeden z nich já být rozhodně nechci.

Podzimní kouzlo

17. října 2013 v 15:43 | Eazi |  Ze života
Na jednu stranu podzim vyloženě nesnáším. Je zima, prší, sluníčko nehřeje tak jako hřávalo a brzo mizí za kopeček. Vlasy plihnou rychlostí blesku, vítr je cuchá, nos červená zimou a tváře jak by smetl. A brýlatí kolegové mě jistě pochopí při vstupu do místnosti. Člověk vleze do obchodu/restaurace a ihned je mu zamlžením připomenuto, že začal podzim a blíží se zima. Ten trapnej moment červenýho xichtu, zamlžených brýlí a vrabčího hnízda mi dokáže spolehlivě zkřivit úsměv a pomocí jediného citoslovce vyjádřit své pocity: Grrr!
Na druhou stranu je podzim nádherný svými barvami. Oranžové, žluté, červené a různě kombinované koruny stromů, barevné listí pomalu padající na zem, barevný koberec z listí, slunce svítící do této nádhery a ozářené celé kopce listnáčů. Aaach, člověku až poskočí srdíčko.
Patřím k těm bláznům, kteří nosí mobil s foťákem neustále při sobě a při každé příležitosti hned fotí vše nádherné, kouzelné, zajímavé, vyjímečné a šokující, co vidí. Jako například včera. Šla jsem ze školy a zasvítilo sluníčko. Jindy naprosto nezajímavá spleť paneláků byla oživena nádherným stromem. Nenápadně jsem vytáhla foťák a za chůze to zdokumentovala. Jako malé dítě potěšené novou hračkou jsem se vracela na byt s úsměvem na tváři a úlovkem v kapse. Jak málo stačilo, aby se má ranní nenávist k podzimu proměnila v lásku...
Fotky Tady a Tady ;)
Máte rádi podzim? Proč? ;)
PS: Omlouvám se, nestíhám, za cca 15 min jedu na Slovensko, tak vás oběhnu v pondělí, až se vrátím. ;)
Vaše Eazi ♥

Kouzlo okamžiku

12. října 2013 v 12:16 | Eazi |  Ze života
Znáte to. Sednete si, vypnete mysl a jen se potopíte do svých myšlenek, Nic kolem vás v tu chvíli neexistuje. Sníte s otevřenýma očima. V mysli se vám prohání spousta myšlenek. Udělala jsem dobře, že jsem včera nešla s Katkou na nákupy? Proč mi nevolá? Copak asi právě dělá? Co bude k obědu?
A taky myšlenky typu: Bože, to bylo tak krásné, jak mě včera políbil. Vidíte před očima živé obrazy a cítíte lehké chvění. A usmíváte se jako mentál... Jo, přesně to se mi stalo na přednášce.