.

Únor 2014

Krotitel šelem

17. února 2014 v 23:53 | Eazi |  Ze života
Ahooooj! Jak už jsem psala v předchozím článku, byla jsem teď týden na horách. Ale ne na dovolený. V práci. Našla jsem si přes kamarádku práci v lyžařské školičce.
Když jsem tam v pondělí odjížděla, jela jsem trochu se stáhlou prdelkou strachem, co mě čeká, zda to s dětmi budu umět a hlavně jestli to všechno zvládnu. Jak fyzicky, tak i psychicky. Obavy se však po pár dnech začaly rozplývat a na konci týdne jsem byla dokonce přesvědčená, že dětičky zbožňuju.

Huráááá!

8. února 2014 v 18:42 | Eazi |  Ze života
Hurá, hurá a 3x sláva!
Na vědomost se dává, že jsem úspěšně ukončila další semestr a volno mi začíná. No, volno, to je špatný pojem. Od pondělí jdu pracovat. V prosinci jsem si dělala instruktorský kurz na lyže a od pondělí začínám pracovat v jednom lyžařském středisku.
Proč trávit týden volna doma a jen se válet, když ho můžu využít i takhle aktivně. Hýbat se a ještě si přivydělat nějakou tu kačku. :)
Docela se tam těším. Jsem z lidí, co nemají rádi monotónní práci a rádi poznávají nové lidi. Ať už práce v hospodě na place, tak i na kopci bude plná komunikace s lidma. A navíc na kopci si užiju dostatek čistého čerstvého vzduchu.
Větší aktivitu na blogu tudíž čekejte v příštím týdnu, až zase usednu do školní lavice. To bych mohla napsat svoje pocity a dojmy z prvního týdne v práci a zase rozjet blog. ;)
S pozdravem,
Vaše Eazi ♥
PS: Máte zkušenosti s prací na svahu? Jakou?
Učili jste své děti/sebe lyžovat doma nebo svěřili učení lyžařské škole?