.

Březen 2014

Dobytek z 8.B

6. března 2014 v 22:58 | Eazi |  Poznatky dne
Je spousta témat, o kterých se nemluví. A stejně tak je spousta témat, o kterých se mluví málo.
Téma, jenž je TEĎ pro mě aktuální, je stav ve školství. Jelikož jsem si aktivně zapsala předmět "Asistenská praxe", navštěvuji (podotýkám ve svém volném čase!) ZŠ. ZŠ, kterou jsem si sama musela vybrat, zkontaktovat a domluvit se, zda budou tak hodní a umožní mi na jejich škole absolvovat praxi. Praxi, za kterou oni, ani já nic nedostaneme. Praxi, kterou si musím zařídit tak, aby se mi nekryla s rozvrhem na VŠ. Nic mi totiž nebude omluveno. Ano, je mi umožněno dělat praxi, je to pro moje dobro. Tak proč se rozčiluju?

Růžový balíček se stříbrnou stuhou

2. března 2014 v 14:29 | Eazi |  Napsala jsem
,,Ditulko, moc mě to mrzí, že Ti to musím říct já, ale Aleš Tě podvádí. Viděl jsem ho ve zlatnictví s neznámou holkou." Dočetla jsem zprávu a slza mi ukápla na polštář. Ne, toto nedává smysl, toto fakt ne! To nemůže být pravda! Já to prostě nechápu a nevěřím tomu!
Vždyť to, co bylo mezi námi bylo dokonalé, každý nám záviděl, přál si zažít to samé. Cítila jsem v něm spřízněnou duši. Ten jeho úsměv, dlouhý pohled do očí a ten hlas kterým říkal ,,Lásko, miluji Tě! Nikomu Tě nedám!" Ten pocit, kdy jen pohled stačil a oba jsme věděli, na co druhý myslí. Copak na to všechno jen tak zapomněl?
Znovu jsem otevřela složku se zprávami. Skutečně mi psal, nezdálo se mi to. Bohužel.
Zabořila jsem hlavu do polštáře. Už mi i slzy došly. Jen tak jsem tam ležela, koukala před sebe na zeď a promítala si společné chvilky.
Ozvalo se zaklepání a ve dveřích se objevila maminy hlava. ,,Ahoj, můžu?"