.

Květen 2014

Na růžovém obláčku

23. května 2014 v 17:41 | Eazi |  Ze života
Hej, vy! Ano vy! Vy, kteří si celé dny stěžujete, jak máte těžký život, zkuste se někdy podívat do zrcadla. Co vidíte? Zdravého člověka? Krásného člověka? A co když se skrz to zrcadlo zadíváte do své minulosti?
Znám človíčka. Na pohled trochu frajírek, říkající si o srazení hřebínku. Pěkný kluk se skvělou postavou. A sám to o sobě ví, že se holkám líbí. Jenže je to skutečně takový "egocentrický blbeček" i vevnitř? Není to jen jeho životní postoj, kterým se snaží klamat okolí?

Kdo umí ten umí, kdo neumí čumí!

11. května 2014 v 20:29 | Eazi |  Ze života
Nebo jak to bylo... :D
Vždycky jsem trochu považovala za "čecháčkovský styl" využít něčeho známého (vychcaně) pro svůj vlastní užitek. Neříkám, že je špatné využít cizích chyb, a nějakým způsobem na tom vydělat, pokud to není vyloženě sprosté. Když dám jen tak z hlavy příklad, tak založit si stránku facebook.cz byl vyloženě dobrej tah. Ale i z běžných činností se dá solidně vybrat příklad. Prší? Správný obchodník koupí za pár korun u vietnamců několik deštníků a vyběhne do ulic nabízet je s "deštivou" přirážkou. To si pište, že se vždy najde nějaký chudák, který si deštník zapomněl!
Stejně tak za čecháčkovský styl považuju snahu něco obejít, jinak řečeno očurat.

Kuřáci, kuřačky a kuřátka

2. května 2014 v 19:57 | Eazi |  Ze života
Nedávno, při jednom grilování s přáteli, jsem byla donucena se zamyslet nad svou vlastní závislostí. Mám nějakou? Je pro mě v životě něco tak neodolatelného, čeho bych se s lítostí zbavovala či nedokázala zbavit?