.

Listopad 2014

Královna Roztahovačka

20. listopadu 2014 v 0:39 | Eazi |  Poznatky dne
Byly jme dvě malé roztomilé copánkaté holčičky, když jsme se potkaly poprvé. Chodily jsme do stejné třídy, 1.A a seděly ob 3 místa. Ty s Honzou a já s Markem. Pamatuju si náš první společný výbuch smíchu. Byla to hovadina, ale v té situaci skvělá. Zlomila jsi pastelku. V domění, že je ohebná. Nebyla.
A stejně tak si později zlomila i mé srdce. Také nebylo dostatečně ohebné...
Asi někdy v 8.třídě jsme začaly být jedna ruka, jedna noha, byly jsme spolu 20 hodin denně a o všem jsme navzájem věděly, milovaly jsme stejné věci a dokázaly jsme se bavit i beze slov. I když většinu času se nám huba nezastavila a musely jsme se téměř hádat, kdo bude mluvit dřív.
Aspoň tenhle pocit jsem měla o nás dvou já. Jak jsi nás viděla ty, netuším.

Run night ČB

8. listopadu 2014 v 16:34 | Eazi |  Poznatky dne
V sobotu 25.10. jsem se vrátila do dob starých dobrý časů. A ke starým dobrým zvykům. Jak už napoví můj předchozí článek, bude se jednat o běhání. Běhání miluji, ale poslední dobou jsem se mu moc nevěnovala, proto závod Run night pro mě byl výzvou.
Jednalo se o závod na 5 km nebo 10 km. Já osobně jsem se zúčastnila kratší trati- Avon běhu, jenž se běžel na podporu prevence rakoviny prsu. Nijak jsem na závod netrénovala a 5 km snad nikdy neběžela v celku, tak jsem měla docela strach.

Když zapomeneš kdo jsi vlastně zač...

1. listopadu 2014 v 17:23 | Eazi |  Ze života
Za svou mlhu života považuji období, kdy zanedbávám to, co mě baví a naplňuje mě, a věnuji se tomu, co baví lidi kolem. Většinou k takovým stavům u mě dochází v období zamilovanosti. Tato mlha se mi jeví jako jakási lež, vnitřní lhaní si...
Vždy jsem milovala sport. Obzvlášť běh. Ať už na krátkou vzdálenost, tak i na dlouhou. Hlavně běhaní v přírodě pro mě bylo zdrojem endorfinů. Vypnout mozek, uvolnit se a jen se soustředit na svůj dech.